"Ти у нашому серці, Україно, думами Шевченка гомониш"

Ти у нашому серці, Україно, думами Шевченка гомониш

Все йде, все минає … А Шевченка пам’ятає і шанує і Україна, і весь світ! І недарма, адже Пророк нашого українського народу, Тарас Шевченко, усе своє життя присвятив служінню народу. Кобзар – символ чесності, правди і безстрашності, а ,головне - великої любові до людини.

У перші дні березня щороку у Мишковицькій ЗОШ І-ІІІ ст. вшановують Великого Кобзаря. І цього року учні були активними. Вчителі-словесники Звір І.Б. та Архітка Н.С. разом із учнями 7-го класу Чурою К., Карапулькою К., учнями 8-го класу Покорчак Н., Оленин С., Ількевич Х., Наджогою Т. та учнями 11-го класу Гвоздик Н., Познанською М. та Греськів Т. провели радіогазету : «Шевченко і ми». Вчителі української мови та літератури Безпальок О.Б. та Лазута О.І. у співпраці із вчителем образотворчого мистецтва Оленюх М.М. та бібліотекарем Міль М.М. організували виставку творчих робіт учнів школи та літератури на тему «Шевченко – це народ, і як народ, він вічно буде жити!»

9 березня – у день народження Тараса Шевченка – відбувся перший етап конкурсу читців поетичних та прозових творів Т.Шевченка та творів, присвячених Кобзареві. У конкурсі взяли участь талановиті учні 4-11 класів, яких підготували класоводи, класні керівники у співпраці зі вчителями-предметниками.

Завершальним акордом стала літературно-музична композиці «Ти у нашому серці, Україно, думами Шевченка гомониш»,яку підготувала і провела педагог-організатор Драбик Г.Р. Учні декламували поезії, виконували пісні на слова Тараса Шевченка. Своїм співом захопили присутніх гурт «Співаночка» (учні 6 класу Бойко Я., Николин М., Боднарчук Д., Костик А., Вібла К., Войціховська Я.). Хвилююче звучали поезії Кобзаря і виконанні учнів 3 класу Будай Л. та Дудар К. Ведучі свята, учні 7 класу, Погода С. та Головата Х. розповіли про цікаві сторінки із життя Кобзаря, а учні 7-8 класів Сисак О., Сисак І., Пилипів М. майстерно зіграли інсценізацію із дитинства Шевченка. Незабутньо звучали поезії із уст учнів 7 класу Брикайло Г., Сливяної У., Балицької Л. , Пилипів С. та пісні, виконані учнями 4 класу Хмілевською І. та Биковською А.

Найбільш вразило гостей свята спільне виконання невмирущих творів Пророка, Генія нашого народу – Тараса Шевченка , «Реве та стогне Дніпр широкий» та «Заповіту».

/Files/images/IMG_4983.JPG

/Files/images/IMG_4988.JPG

/Files/images/IMG_4993.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 197

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.