Міністерству освіти і науки Автономної республіки Крим
Управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрації
Головам рад ректорів (директорів) вищих навчальних закладів
Керівникам закладів і установ освіти
Кримській республіканській, обласним, Київській, Севастопольській міським організаціям Профспілки працівників освіти і науки України

Про оплату праці працівників освіти і науки в умовах епідемії грипу

Міністерство освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на численні запитання з місць стосовно реалізації наказу Міністерства освіти і науки України від 30 жовтня 2009 року № 996 «Про тимчасове зупинення навчального процесу у навчальних закладах та установах освіти» в частині оплатипраці працівників у цей період рекомендують керуватися положеннями Галузевої угодиміж Міністерством освіти і науки України таЦК Профспілки працівників освіти і науки Українина 2007– 2009роки, .

Положення Угоди діють безпосередньо та поширюються на працівників закладів та установ освіти, які перебувають у сфері дії сторін Угоди, і є обов’язковими для включення до колективних договорів, угод нижчого рівня (п. 1.4 Угоди).

Відповідно до пункту п. 8.3.4 оплату простою не з вини працівника рекомендовано здійснювати в розмірі не менше тарифної ставки (посадового окладу).

Щодо педагогічних працівників, то оплату їх праці у випадках, коли впродовж певного періоду заняття не проводяться з незалежних від них причин (епідемії, метеорологічні умови тощо), рекомендовано провадити з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації.

З метою недопущення зниження рівня соціальної захищеності освітян, особливо в умовах поширення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань, просимо керівників навчальних закладів, установ освіти і науки та профспілкові органи забезпечити збереження на цей час за працівниками заробітної плати незалежно від режиму роботи закладів, установ.

В.о.Міністра освіти і науки України О.П.Гребельник

Голова ЦК Профспілки працівників освіти і науки України Л.С.Сачков

Кiлькiсть переглядiв: 131

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.